STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

ORTODONCJA

ENDODONCJA

IMPLANTOLOGIA

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

PROTETYKA

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

WYBIELANIE

LECZENIE POD MIKROSKOPEM

BEZBOLESNE ZNIECZULENIA KOMPUTEROWE

DIAGNOSTYKA RTG


Finansowanie zabiegówRentgen stomatologiczny - Warszawa

W naszej klinice wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania, częścią naszego wyposażenia jest RTG punktowy wraz z systemem Radiowizjografii cyfrowej, dzięki któremu wynik badania otrzymujemy w ciągu kilku sekund na monitorach znajdujących się bezpośrednio przy fotelu dentystycznym. Pozwala to na błyskawiczną analizę RTG, wykonanie zdjęcia podczas trwania zabiegu oraz jego ewentualną korektę.

Skierowanie PDFPantomograf cyfrowy

Na wyposażeniu naszej kliniki znajduje się najbardziej zaawansowany cyfrowy aparat do wykonywania zdjęć panoramicznych ( tzw. pantomograf) oraz cefalometrycznych KODAK 9000 C.
Za jego pomocą możemy wykonać badania takie jak:
-pantomogram
-zdjęcie cefalometryczne an fac (telerentgenogram)
-zdjęcie stawów skroniowo-żuchwowych
-zdjęcia przekrojoweZdjęcia pantomograficzne (pantomogram)

Zdjęcia pan tomograficzne, to pierwszy krok w przypadku diagnozowania, które dostarczają wielu wstępnych informacji, pozwalają na pełny szybki przegląd uzębienia. System KODAK 9000 jest jednym z najbardziej innowacyjnych i precyzyjnych aparatów, dzięki czemu jakość zdjęć jest perfekcyjna.Zdjęcia cefalometryczne (cefalometria)

Są to tzw zdjęcia boczne czaszki, najczęściej wykorzystywane w diagnostyce przez ortodontów. Kodak 9000 C wykonuje je w technologii „one shot”-pojedynczej ekspozycji. W technologii „one shot” ekspozycja trwa poniżej jednej sekundy, dzięki czemu eliminowane są ewentualne zniekształcenia wywołane poruszeniem się pacjenta. Nasz sprzęt oferuje szeroką gamę formatów cefalometrycznych od zdjęć całej czaszki (30 cm x 30 cm), poprzez standardowe (18 cm x 24 cm), po radiogramy małego pola minimalizujące dawkę promieniowania.Dodatkowo nasza pracownia RTG jako jedna z nielicznych na terenie Warszawy posiada laserową drukarkę medyczną do wydruku zdjęć cyfrowych na kliszy Dry View 5800. Zapewnia ona najwyższą jakość obrazowania oraz możliwość zastosowania różnego formatu klisz . Technologia termodruku pozwala na precyzyjne odzwierciedlenie wykonanego badania.

Zapraszamy do korzystania z usług naszej pracowni RTG także pacjentów z innych placówek. Zdjęcia wykonywane są przez wykwalifikowanych techników elektroradiologii, przywiązujemy bardzo dużą wagę do ich jakości.
Wynik badania pacjent otrzymuje zarówno na płycie Cd jak i na kliszy.